Друк

Міністр інфраструктури України провів зустріч із Жаном-Батістом Джеббарі Міністром транспорту Французької Республіки

.

 15 жовтня 2019 року Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів зустріч із Жан-Батістом Джеббарі, Міністром транспорту Французької Республіки, Міністерства екологічного та інклюзивного переходу Франції.

 

Учасники зустрічі обговорили питання двостороннього співробітництва в галузі транспорту, зокрема, в залізничній, авіаційній, автодорожній та морській галузях, а також можливості для інвестицій в інфраструктурні проєкти в Україні.
 В рамках офіційної зустрічі, між казенним підприємством "Морська пошуково-рятувальна служба" та компанією "Airbus Helicopters" було підписано Меморандум про взаємопорозуміння щодо розвитку можливостей України здійснювати пошуково-рятувальні операції у відкритому морі за допомогою вертольоту моделі Н225.
 Сторони погодилися обговорити умови їх співпраці з метою успішного впровадження в Україні спроможності здійснення заходів щодо організації пошуку і рятування у відкритому морі в акваторії Чорного та Азовського морів за допомогою вертольотів, включаючи придбання останніх.
Наразі у Україні спостерігається стрімкий розвиток у напрямку використання авіаційної техніки для потреб різних відомств та служб з широким спектром застосування. Поява у нашій країні пошуково-рятувальних вертольотів здатних виконувати завдання з пошуку та рятування в акваторії Чорного та Азовського морів значно посилять позиції України в регіоні. Можливість застосування спеціалізованої авіаційної техніки дозволять підвищити рівень безпеки на морі та здатність до оперативного проведення пошуково-рятувальних операцій у районі відповідальності України в акваторії Чорного та Азовського морів.
 Нагадаємо, що казенне підприємство "Морська пошуково-рятувальна служба" було створене за для забезпечення сталого функціонування та подальшого розвитку національної системи пошуку і рятування у морському пошуково-рятувальному районі України на виконання публічно-правових функцій держави Україна щодо здійснення операцій з пошуку і рятування людського життя у відкритому морі у відповідності з міжнародними договорами, стороною яких є Україна.
 Міністр інфраструктури позитивно відзначив результати співпраці КП "Морська пошуково-рятувальна служба" із компанією "Airbus Helicopters". "Це великий крок вперед", - зазначив Владислав Криклій.

 

 

 

  Морська пошуково-рятувальна служба


Україна, 65114, м. Одеса,
вул. Люстдорфська дорога,140а
Тел.:  +38 (048) 785 07 17
Факс: +38 (048) 785 07 18
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Державний морський рятувально-координаційний центр (ДМРКЦ)


Україна, Одеса, 65114,
вул. Люстдорфська дорога,140а
Тел.:  +38 (048) 777-66-09
Факс: +38 (048) 777-66-10 (цілодобово)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Морський рятувальний підцентр (МРПЦ)


Україна, м. Бердянськ, 71118
пр. Праці – вул. Дюміна, буд. 33/55              (вул. Італійська 55/33)
Тел.: +38 (06153) 4 68 65,
Факс:+38 (06153) 4 68 66
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

logo20181