Друк

Представники КП «Морська пошуково-рятувальна служба» пройшли «Базовий курс з пошуку і рятування на морі» в Естонії

.

 З 12 по 19 серпня 2019 року у м. Таллінн, республіка Естонія, представники казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» пройшли «Базовий курс з пошуку і рятування на морі».
 На базі Поліцейско-прикордонної служби республіки Естонія українські морські рятувальники пройшли курс підготовки з естонськими інструкторами за програмою «Базового курсу з пошуку і рятування на морі»
 Курс підготовки складався як з теоретичних, так і з практичних занять, які відпрацювались у відкритому морі. Морські рятувальники виконували практичні вправи у Балтійському морі у важких погодних умовах під керівництвом досвідчених інструкторів та тренерів.
 Під час практичних занять, морські рятувальники КП «МПРС» отримали важливий досвід відпрацювання дій під час виконання пошуково-рятувальної операції з використанням спеціалізованого рятувального вертольоту, зокрема підйому постраждалих з води та рятувального плоту.
 Важливе значення мали практичні заняття з самозбереження у воді, використання особистого рятувального обладнання, для цього інструктори створювали якомога більш складні умови під час виконання практичних завдань у холодних водах Балтійського моря.
 Окрім того, важливим етапом фахової підготовки рятувальників були моральна підготовка, стійкість до стресів та вміння швидко приймати правильні рішення у важких умовах.

 Після закінчення курсу, всі представники КП «МПРС» отримали відповідні сертифікати.
 Рятувальники відзначили, що участь у відповідних заходах, допомагають покращити професійні вміння та навички, необхідні під час виконання пошуково-рятувальних операцій.
 Взагалі, проведення навчання персоналу на базі закордонних спеціалізованих навчальних закладів забезпечує збільшення ефективності проведення пошуково-рятувальних операцій казенним підприємством «Морська пошуково-рятувальна служба», що створює безпечні та надійні умови для торговельного мореплавства та збереження людського життя на морі в межах морського пошуково-рятувального району України.

 

 

  Морська пошуково-рятувальна служба


Україна, 65114, м. Одеса,
вул. Люстдорфська дорога,140а
Тел.:  +38 (048) 785 07 17
Факс: +38 (048) 785 07 18
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Державний морський рятувально-координаційний центр (ДМРКЦ)


Україна, Одеса, 65114,
вул. Люстдорфська дорога,140а
Тел.:  +38 (048) 777-66-09
Факс: +38 (048) 777-66-10 (цілодобово)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Морський рятувальний підцентр (МРПЦ)


Україна, м. Бердянськ, 71118
пр. Праці – вул. Дюміна, буд. 33/55              (вул. Італійська 55/33)
Тел.: +38 (06153) 4 68 65,
Факс:+38 (06153) 4 68 66
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

logo20181