Друк

Українська делегація прийняла участь у засіданні Робочої групи експертів з питань Середземноморського регіонального серверу AІС

.

 27 листопада 2018 року в м. Венеція, Італійська Республіка відбулось засідання Робочої групи експертів з питань Середземноморського регіонального серверу AІС в рамках проекту «Морська безпека, охорона та захист навколишнього середовища в регіонах Чорного та Каспійського морів».
 Від України в зазначеному заході приймали участь двоє представників казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» Міністерства інфраструктури України.

 Основною метою зустрічі був огляд інформації про активність і моніторинг мережі MAREΣ. Присутні мали змогу ознайомитися зі статусом системи АІС країн-членів MAREΣ, країн, які підключилися до серверу MAREΣ та країн-спостерігачів.
Учасникам доповіли про статус проектів «SAFEMED» та «Морська безпека, охорона та захист навколишнього середовища в регіонах Чорного та Каспійського морів», а також стосовно запуску другої фази пілотного проекту обміну даними АІС (T-AIS) між країнами-членами MAREΣ, країнами-учасницями та країнами-спостерігачами.
 Участь української делегації у засіданні надало можливість ознайомитися з основними принципами функціонування та можливостями Середземноморського регіонального серверу AІС в рамках проекту технічної допомоги «Морська безпека, охорона та захист навколишнього середовища в регіонах Чорного та Каспійського морів», країною-бенефіціаром якого є Україна.
 Нагадаємо, що Відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України від 25.04.2012 № 221 із змінами згідно наказу від 18.08.2017 № 284 казенному підприємству «Морська пошуково-рятувальна служба» доручено забезпечити організацію функціонування і розвиток системи моніторингу надводної обстановки з використанням автоматизованої ідентифікаційної системи на Чорному та Азовському морях у зоні відповідальності України, а також її координацію з суб'єктами Національної системи пошуку і рятування у морському пошуково-рятувальному районі України та Європейським агентством з питань морської безпеки, пошуково-рятувальними та іншими службами причорноморських країн, відповідальними за отримання та передачу інформації, пов'язаної із забезпеченням безпеки мореплавства.
 Крім того в Угоді про рівень надання послуг між Європейським агентством з питань морської безпеки та Італійською береговою охороною та Міністерством інфраструктури України, як бенефіціара, учасника проекту, який імплементується ЕМSA, компетентним органом визначено казенне підприємство «Морська пошуково-рятувальна служба».

 

  Морська пошуково-рятувальна служба


Україна, 65114, м. Одеса,
вул. Люстдорфська дорога,140а
Тел.:  +38 (048) 785 07 17
Факс: +38 (048) 785 07 18
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Державний морський рятувально-координаційний центр (ДМРКЦ)


Україна, Одеса, 65114,
вул. Люстдорфська дорога,140а
Тел.:  +38 (048) 777-66-09
Факс: +38 (048) 777-66-10 (цілодобово)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Морський рятувальний підцентр (МРПЦ)


Україна, м. Бердянськ, 71118
пр. Праці – вул. Дюміна, буд. 33/55              (вул. Італійська 55/33)
Тел.: +38 (06153) 4 68 65,
Факс:+38 (06153) 4 68 66
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

logo20181