Друк

Аудитори ІМО перевірили Морську пошуково-рятувальну службу

.

 В рамках проведення національного аудиту України Міжнародною морською організацією (ІМО) відбувся візит групи аудиторів до казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» Міністерства інфраструктури України.
Представники КП «МПРС» на чолі з директором Віктором Сударевим та заступником директора – секретарем Державного координаційного комітету Володимиром Работньовим ознайомили аудиторів з функціонуванням казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба», зокрема стосовно пошуку і рятування на морі, координації пошуково-рятувальних операцій, забезпечення зв'язку ГМЗЛБ та здійснення дальньої ідентифікації суден.
 Спеціалісти служби у повному обсязі представили аудиторам документи та довідкові матеріали, що стосуються частини функцій прибережної держави, виконуваних КП «МПРС», а саме:
• стан організаційної та технічної підтримки функціонування та сталого розвитку Національної системи України з пошуку і рятування на морі;
• забезпечення функціонування Державного морського рятувально-координаційного центру в м. Одеса та морського рятувального підцентру в м. Бердянськ;
• організацію та проведення пошуково-рятувальних робіт у морському пошуково-рятувальному районі України, утримання морських пошуково-рятувальних одиниць (спеціалізованих для функцій САР морських суден);
• забезпечення функціонування та розвиток систем морського рухомого зв'язку та Глобальної морської системи зв'язку у разі лиха та для забезпечення безпеки (ГМЗЛБ), берегових радіостанцій ГМЗЛБ;
• забезпечення функціонування Національного центру даних дальньої ідентифікації та контролю місцезнаходження суден та системи суднового охоронного сповіщення.
 До кінця тижня аудит буде проведено у м. Одесі та м. Южне. Завершення аудиту планується на 18 червня ц.р. в м. Києві.
Нагадаємо, аудит ІМО – обов'язкова процедура для всіх держав-членів Організації, яка проводиться, щоб з'ясувати, чи виконує належним чином держава свої зобов'язання як держава порту, прапора та прибережна держава. Україна є членом ІМО з 1994 року.

 Це важливий етап розвитку нашої морської держави та черговий крок до укріплення відносин між Україною та ІМО.
Метою аудиту є перевірка відповідності виконання Україною як державою порту, державою прапору та прибережною державою міжнародних зобов'язань у сфері безпеки судноплавства.

 

  Морська пошуково-рятувальна служба


Україна, 65114, м. Одеса,
вул. Люстдорфська дорога,140а
Тел.:  +38 (048) 785 07 17
Факс: +38 (048) 785 07 18
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Державний морський рятувально-координаційний центр (ДМРКЦ)


Україна, Одеса, 65114,
вул. Люстдорфська дорога,140а
Тел.:  +38 (048) 777-66-09
Факс: +38 (048) 777-66-10 (цілодобово)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Морський рятувальний підцентр (МРПЦ)


Україна, м. Бердянськ, 71118
пр. Праці – вул. Дюміна, буд. 33/55              (вул. Італійська 55/33)
Тел.: +38 (06153) 4 68 65,
Факс:+38 (06153) 4 68 66
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

logo20181