Друк

Казенне підприємство «Морська пошуково-рятувальна служба» продовжує приймати активну участь у підготовці України до аудиту ІМО

.

В рамках виконання свої основних функцій казенне підприємство «Морська пошуково-рятувальна служба» на постійній основі бере участь у роботі профільного підкомітету Міжнародної морської організації (ІМО), а саме Підкомітету з навігації, радіозв'язку, пошуку та рятування, сесії якого проводяться щорічно у лютому-березні у штаб-квартирі ІМО, та який входить до складу Комітету з безпеки на морі ІМО.

Здійснення заходів щодо організації пошуку і рятування на морі та охорони людського життя у відкритому морі є ключовими завданнями КП «МПРС», які необхідно виконувати у відповідності з основними базовими конвенціями ІМО, а саме Міжнародною конвенцією про пошук і рятування на морі 1979 року (SAR) та Міжнародною конвенцією з охорони людського життя на морі 1974 року (SOLAS).
У зв'язку з вищезазначеним, заплановано проведення обов'язкового аудиту Міжнародної морської організації в Україні у червні 2018 року. В рамках зазначеного аудиту буде перевірено виконання Україною своїх міжнародних зобов'язань, а саме як держави порту, прапора та прибережної держави.
Тому, з метою успішного проходження аудиту ІМО, Міністерством інфраструктури України створена Робоча група, до складу якої увійшли представники профільних установ, організацій і підприємств, у тому числі і казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба».
Фахівці КП «МПРС» на постійній основі беруть участь у щотижневих нарадах з питань підготовки до аудиту ІМО під головуванням керівників Міністерства інфраструктури України, та своєчасно виконують завдання за їх результатами. Так, наразі повністю підготовлено нормативно-правову базу з питань, які належать до компетенції КП «МПРС», а саме з пошуку та рятування на морі (SAR), функціонування Глобальної морської системи зв'язку під час лиха та для забезпечення безпеки (GMDSS) та системи дальньої ідентифікації та контролю місцезнаходження суден (LRIT), які буде в обов'язковому порядку перевірено аудиторами ІМО.
Крім того, працівники КП «МПРС» беруть активну участь у підготовці технічних перекладів основних інструментів ІМО (конвенцій та кодексів), а також підвищують кваліфікацію з питань успішного проходження державою вищезазначеного аудиту.

 

  Морська пошуково-рятувальна служба


Україна, 65114, м. Одеса,
вул. Люстдорфська дорога,140а
Тел.:  +38 (048) 785 07 17
Факс: +38 (048) 785 07 18
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Державний морський рятувально-координаційний центр (ДМРКЦ)


Україна, Одеса, 65114,
вул. Люстдорфська дорога,140а
Тел.:  +38 (048) 777-66-09
Факс: +38 (048) 777-66-10 (цілодобово)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Морський рятувальний підцентр (МРПЦ)


Україна, м. Бердянськ, 71118
пр. Праці – вул. Дюміна, буд. 33/55              (вул. Італійська 55/33)
Тел.: +38 (06153) 4 68 65,
Факс:+38 (06153) 4 68 66
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

logo20181