Друк

Нарада у м. Бердянськ щодо організації ефективного проведення та координації пошуково-рятувальних операцій у регіоні Азовського моря

.

 7 березня у м. Бердянськ представники казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» Міністерства інфраструктури України прийняли участь у нараді керівників організацій і установ щодо організації координації та ефективного проведення пошуково-рятувальних операцій у регіоні Азовського моря. Були присутні Перший заступник начальника Бердянського прикордонного загону, начальник координаційного відділу ДСНС м. Бердянськ, заступник директора муніципальної рятувально-водолазної служби м. Бердянськ, старший державний інспектор з безпеки на транспорті в Запорізькій області, начальник сектору водної поліції Бердянського відділу в Запорізької області, командир маневрової групи катерів морської охорони м. Бердянськ, капітан Бердянського морського торгівельного порту, начальник Бердянського відділу Приазовського Національного Природоохоронного Парку.

 

 Питання, які обговорювались, є дуже важливими напередодні відкриття навігації малого флоту вздовж узбережжя Азовського моря в районі відповідальності України.
На початку наради було проаналізовано рівень взаємодії під час проведення пошуково-рятувальних операцій у 2017 році та можливі шляхи покращення рівня співробітництва.
 «Основною метою роботи Морського рятувального підцентра у м. Бердянськ (МРПЦ) - є координація робіт з пошуку і рятування з задіянням пошуково-рятувальних сил і засобів різних організацій і відомств в регіоні та морських суден, які знаходяться у районі» - зазначив начальник МРПЦ Сергій Федчун.
 Під час наради також було підкреслено, що основними причинами виникнення аварійних подій є відсутність необхідних навиків управління судном, нехтування правилами використання рятувальних засобів, експлуатація суден без урахування їх вантажопідйомності, остійності та пасажиромісткості, у несприятливих гідрометеорологічних умовах або у темний час доби.
 За результатами наради було визначено рівень організації взаємодії – задовільним, а також необхідність подальшого продовження співробітництва.

 

 

  Морська пошуково-рятувальна служба


Україна, 65114, м. Одеса,
вул. Люстдорфська дорога,140а
Тел.:  +38 (048) 785 07 17
Факс: +38 (048) 785 07 18
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Державний морський рятувально-координаційний центр (ДМРКЦ)


Україна, Одеса, 65114,
вул. Люстдорфська дорога,140а
Тел.:  +38 (048) 777-66-09
Факс: +38 (048) 777-66-10 (цілодобово)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Морський рятувальний підцентр (МРПЦ)


Україна, м. Бердянськ, 71118
пр. Праці – вул. Дюміна, буд. 33/55              (вул. Італійська 55/33)
Тел.: +38 (06153) 4 68 65,
Факс:+38 (06153) 4 68 66
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

logo20181