Друк

У Міністерстві інфраструктури наголосили про необхідність забезпечення розвитку, стабільної діяльності та фінансування КП «МПРС» з метою здійснення належного контролю над районами відповідальності України в акваторії Чорного моря

.

 28 лютого під головуванням заступника Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка відбулась нарада щодо забезпечення пошуку та рятування в найбільш віддалених районах пошуково-рятувального району та району польотної інформації у Чорному та Азовському морях, які прилягають до окупованих територій Автономної Республіки Крим. У нараді взяли участь представники КП «МПРС», ДП «АМПУ», ДП «Украерорух» та члени Офісу підтримки реформ при Міністерстві інфраструктури.

 Учасники наради обговорили питання фінансового забезпечення пошуку та рятування в районах Чорного та Азовського морів.
Юрій Лавренюк повідомив, що одним із найважливіших зобов'язань України згідно міжнародних договорів є організація, забезпечення та виконання пошуково-рятувальних робіт, особливо в районах навколо тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим.
 «Єдиним підприємством, яке виконує обов'язки з організації та проведення пошуково – рятувальних робіт в акваторіях Чорного та Азовського морів є «Морська пошуково-рятувальна служба» (КП «МПРС»). З метою ще більш ефективного виконання функцій, Стратегічним планом розвитку МПРС передбачено розширення існуючого національного берегового сегменту ГМЗЛБ (Глобальної морської системи зв'язку під час лиха і забезпечення безпеки мореплавства), шляхом розгортання нових берегових об'єктів. Також передбачається придбання сучасних багатофункціональних морських пошуково – рятувальних суден та гелікоптерів для проведення авіаційних робіт з пошуку і рятування у акваторіях Чорного та Азовських морів. У зв'язку з цим Міністерством інфраструктури було прийнято рішення щодо нагальної необхідності додаткового фінансування Стратегічного плану розвитку КП «МПРС». Надважливо, в час агресії зі сторони Російської Федерації, забезпечувати стабільне і достатнє фінансування Морської пошуково-рятувальної служби задля належного контролю над районами польотної інформації в акваторії Чорного моря», - підкреслив Юрій Лавренюк.
 За результатами наради було вирішено підготувати проект змін до наказу Мінінфраструктури щодо внесення змін до Стратегічного плану розвитку КП «МПРС», розробити проекти нормативно-правових актів для забезпечення збільшення розміру фінансування та розвитку діяльності КП «МПРС».

 

 

  Морська пошуково-рятувальна служба


Україна, 65114, м. Одеса,
вул. Люстдорфська дорога,140а
Тел.:  +38 (048) 785 07 17
Факс: +38 (048) 785 07 18
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Державний морський рятувально-координаційний центр (ДМРКЦ)


Україна, Одеса, 65114,
вул. Люстдорфська дорога,140а
Тел.:  +38 (048) 777-66-09
Факс: +38 (048) 777-66-10 (цілодобово)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Морський рятувальний підцентр (МРПЦ)


Україна, м. Бердянськ, 71118
пр. Праці – вул. Дюміна, буд. 33/55              (вул. Італійська 55/33)
Тел.: +38 (06153) 4 68 65,
Факс:+38 (06153) 4 68 66
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

logo20181