Друк

Морські рятувальники відвідали місто Вилкове в рамках комплексних навчань

.

 З 30 листопада по 5 грудня пройшли комплексні навчання судів казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» Міністерства інфраструктури України з пошуку та рятування в Північно-Західній частині Чорного моря.
 В ході навчань відпрацьовувалися дії спеціалізованого флоту під час проведення пошуково-рятувальних операцій, їх взаємодія один з одним і з Державним морським рятувально-координаційним центром, організація плавання судна при проходженні глибоководного суднового ходу Дунай-Чорне море і відпрацювали практичні навички при управлінні судами в різних погодних умовах.

 Такі тренування КП «МПРС» регулярно проводить з метою підвищення «боєздатності» суден, перевірки екіпажів, їх можливості ефективно та злагоджено виконувати пошуково-рятувальні роботи при будь-яких погодних умовах і на будь-яких відстанях. Для довідки: морський пошуково-рятувальний район України становить близько 137 тисяч кв. км, що становить приблизно чверть сухопутної території нашої держави.
 Так, незважаючи на штормову погоду, морські рятувальні буксири «Сапфір» і «Витязь», піднявшись по річці Дунай, стали на якір біля річкового вокзалу «Української Венеції», де рятувальники зустрілися зі школярами та керівництвом міста, на чолі з міським головою Миколою Дзядзіним.
 Рятувальники продемонстрували, як при виникненні надзвичайної ситуації, судна за допомогою пожежних лафетних стволів, здатні гасити пожежу. Потім усім дітям разом з керівництвом міста провели екскурсію на морському буксирі «Сапфір».
 «Це судно льодового класу здатне розвивати швидкість 10 вузлів. Довжина його понад 50 м, осадка 4,6 м, на борту екіпаж з 22 осіб», - розповів капітан «Сапфіра» Володимир Захарчук.
«Сапфір - морський дизель-електричний буксир-рятувальник з необмеженим районом плавання. Близько 20 діб корабель може залишатися повністю в автономному режимі, а це дуже важливо, коли проводяться рятувальні операції на великій відстані від берегу», - зазначив директор КП «МПРС» Віктор Сударев.
 Рятувальники вручили школярам пам'ятні сувеніри, а потім всіх гостей нагодували обідом, який спеціально розроблений для справжніх моряків-рятувальників.

 

 

 

 

 

  Морська пошуково-рятувальна служба


Україна, 65114, м. Одеса,
вул. Люстдорфська дорога,140а
Тел.:  +38 (048) 785 07 17
Факс: +38 (048) 785 07 18
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Державний морський рятувально-координаційний центр (ДМРКЦ)


Україна, Одеса, 65114,
вул. Люстдорфська дорога,140а
Тел.:  +38 (048) 777-66-09
Факс: +38 (048) 777-66-10 (цілодобово)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Морський рятувальний підцентр (МРПЦ)


Україна, м. Бердянськ, 71118
пр. Праці – вул. Дюміна, буд. 33/55              (вул. Італійська 55/33)
Тел.: +38 (06153) 4 68 65,
Факс:+38 (06153) 4 68 66
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

logo20181