Друк

Навчання спеціалізованого флоту КП «МПРС» (Фотозвіт 01.11.2018-28.02.2019)

.

 Спеціалізований флот казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» проводить регулярні планові учбово-навчальні заходи з метою постійного підтримання належної готовності до реагування на події та здійснення пошуково-рятувальних робіт в межах морського пошуково-рятувального району України.
 Так протягом листопада - лютого пошуково-рятувальні катери та рятувальне судно "Сапфір" КП «МПРС» здійснили низку учбово-тренувальних виходів з відпрацювання спільних дій при проведенні пошуково-рятувальних операцій.
Рятувальним судном «Сапфір» були відпрацьовані дії координатора на місці події за призначенням Державного морського рятувально-координаційного центра (ДМРКЦ).
 Поряд з пошуково-рятувальними одиницями, під час тренувань був задіяний допоміжний швидкісний рятувальний катер р/с «Сапфір» – «ПРК-501», за допомогою якого були відпрацьовані завдання з оперативного пошуку, підйому на борт та екстреного доставлення на головне судно умовно постраждалих.
 Екіпажі суден провели тренування з пошуку потерпілих, безпечну передачу людини з борту на борт, оперативне транспортування у безпечне місце, тощо.

Друк

Очільник Морської адміністрації Дмитро Петренко провів робочу зустріч з керівництвом КП "МПРС"

.

 14 лютого в Одесі відбулася робоча зустріч керівництва казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» з очільником Державної служби морського та річкового транспорту України Дмитром Петренко.
 У зустрічі також взяли участь перший заступник голови Державної служби Дмитро Барінов, капітани морських портів та керівники міжрегіональних управлінь Морської адміністрації.
 Директор КП "МПРС" Віктор Сударев розповів про проблеми безпеки мореплавання в межах морського пошуково-рятувального району України і завдання служби.

 

Друк

Маневрений помічник "Сапфіру"

.

 22 січня екіпаж рятувального судна "Сапфір" казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» здійснив тренувальні випробування швидкісного катера типу «RIB – 650».

Друк

Представники КП «МПРС» приймають участь у 6-ій сесії Підкомітету з навігації, радіозв’язку, пошуку та рятування

.

 16 січня 2019 року у штаб-квартирі Міжнародної морської організації (ІМО) в Лондоні розпочалась 6-та сесія Підкомітету з навігації, радіозв'язку, пошуку та рятування, у роботі якої беруть участь представники Казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» у складі делегації України.

 

Друк

У Туреччині відбувся другий раунд українсько-турецьких консультацій з питань співробітництва у сфері морського пошуку та рятування

.

 14 січня 2019 року у Стамбулі відбувся другий раунд українсько-турецьких консультацій з питань співробітництва у сфері морського пошуку та рятування.
 В ході переговорів був обговорений широкий спектр питань щодо подальшого зміцнення двосторонньої співпраці між Україною та Туреччиною у пошуково-рятувальній сфері.

 

  Морська пошуково-рятувальна служба


Україна, 65114, м. Одеса,
вул. Люстдорфська дорога,140а
Тел.:  +38 (048) 785 07 17
Факс: +38 (048) 785 07 18
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Державний морський рятувально-координаційний центр (ДМРКЦ)


Україна, Одеса, 65114,
вул. Люстдорфська дорога,140а
Тел.:  +38 (048) 777-66-09
Факс: +38 (048) 777-66-10 (цілодобово)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Морський рятувальний підцентр (МРПЦ)


Україна, м. Бердянськ, 71118
пр. Праці – вул. Дюміна, буд. 33/55              (вул. Італійська 55/33)
Тел.: +38 (06153) 4 68 65,
Факс:+38 (06153) 4 68 66
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

logo20181