Друк

У Затоці запрацювала нова локація для швидкісних пошуково-рятувальних катерів КП «МПРС»

.

 В рамках забезпечення виконання взятих Україною зобов'язань у сфері пошуку та рятування людського життя на морі, казенним підприємством «Морська пошуково-рятувальна служба» розширена локація швидкісних пошуково-рятувальних катерів на узбережжі Чорного моря.

 Так, 25 квітня 2019 року до смт. Затока (Одеська область, Білгород-Дністровський район) було передислоковано швидкісний пошуково-рятувальний катер проекту «Boomeranger RIB-1100» - ПРК-04.

Друк

Морська пошуково-рятувальна служба забезпечила безпеку учасників вітрильної регати «Кубку ORYC»

.

 З 19 по 21 квітня в Одесі відбувся 1-й етап вітрильної регати «Кубку ORYC». Змагання проходили 3 дні в акваторії Одеської затоки. Організатором регати є Одеський перегоновий яхт-клуб, у співпраці з Вітрильною федерацією Одеської області за підтримці ДП «Чорноморський яхт-клуб».

 

Друк

Відбулась спільна нарада представників Суб'єктів Єдиної системи моніторингу надводної обстановки з використанням автоматизованої ідентифікаційної системи на Чорному та Азовському морях у зоні відповідальності України

.

 17 квітня 2019 року відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України від 25.04.2012 № 221 із змінами згідно наказу від 18.08.2017 № 284 в казенному підприємстві "Морська пошуково-рятувальна служба" відбулась спільна нарада з питань Єдиної системи моніторингу надводної обстановки з використанням автоматизованої ідентифікаційної системи на Чорному та Азовському морях у зоні відповідальності України (Системи моніторингу).

Друк

ДО УВАГИ РИБАЛОК ТА СУДНОВОДІЇВ МАЛОМІРНИХ СУДЕН!

.

 Морська пошуково-рятувальна служба нагадує про необхідність дотримання правил безпеки на морі. З початком навігації маломірні судна допускаються до експлуатації на водних об'єктах України за вимогами безпеки плавання для даного району - сила вітру, висота хвилі, висота надводного борту, віддалення від берега.
 Забороняється плавання на маломірних суднах за межами 2-х морських миль від берегової лінії без відповідних радіоелектронних засобів зв'язку. Завжди майте при собі працюючий, заряджений мобільний телефон з номерами рятувальних служб.
 Під час плавання на безпалубному маломірному судні пасажири та члени екіпажу повинні бути одягнені в рятувальні нагрудники (жилети), які повинні бути технічно справні, цілі, мати відтінок оранжевого кольору.
 Перед відплиттям повідомте довіреній особі або родичу на березі про те, куди вирушаєте і приблизний час повернення, а також візьміть одяг, придатний для будь-яких погодних умов.

Друк

Навчання спеціалізованого флоту КП «МПРС» (Фотозвіт 01.11.2018-28.02.2019)

.

 Спеціалізований флот казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» проводить регулярні планові учбово-навчальні заходи з метою постійного підтримання належної готовності до реагування на події та здійснення пошуково-рятувальних робіт в межах морського пошуково-рятувального району України.
 Так протягом листопада - лютого пошуково-рятувальні катери та рятувальне судно "Сапфір" КП «МПРС» здійснили низку учбово-тренувальних виходів з відпрацювання спільних дій при проведенні пошуково-рятувальних операцій.
Рятувальним судном «Сапфір» були відпрацьовані дії координатора на місці події за призначенням Державного морського рятувально-координаційного центра (ДМРКЦ).
 Поряд з пошуково-рятувальними одиницями, під час тренувань був задіяний допоміжний швидкісний рятувальний катер р/с «Сапфір» – «ПРК-501», за допомогою якого були відпрацьовані завдання з оперативного пошуку, підйому на борт та екстреного доставлення на головне судно умовно постраждалих.
 Екіпажі суден провели тренування з пошуку потерпілих, безпечну передачу людини з борту на борт, оперативне транспортування у безпечне місце, тощо.

  Морська пошуково-рятувальна служба


Україна, 65114, м. Одеса,
вул. Люстдорфська дорога,140а
Тел.:  +38 (048) 785 07 17
Факс: +38 (048) 785 07 18
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Державний морський рятувально-координаційний центр (ДМРКЦ)


Україна, Одеса, 65114,
вул. Люстдорфська дорога,140а
Тел.:  +38 (048) 777-66-09
Факс: +38 (048) 777-66-10 (цілодобово)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Морський рятувальний підцентр (МРПЦ)


Україна, м. Бердянськ, 71118
пр. Праці – вул. Дюміна, буд. 33/55              (вул. Італійська 55/33)
Тел.: +38 (06153) 4 68 65,
Факс:+38 (06153) 4 68 66
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

logo20181